Hakkımızda

Firmamız 1980 yılında Antalya'da BABA KURTARMA olarak faaliyete girmiştir.

Firmamız 1980 yılında Antalya da BABA KURTARMA olarak faaliyete girmiştir. 1980 yılında kara düzen dediğimiz vinçlerle temelini attığımız işletmeyi geliştirerek sektör haline getirip Türkiye'nin tüm illerine ulaşmayı başardık. Müşteri hizmetlerinde daha yakın ilgilenelim diye İstanbul Hadımköy de şubemiz bulunmaktadır. 2001 yılından itibaren ağımızı genişleterek Rusya/Almanya/Türkmenistan/Özbekistan şubelerimizi açmış bulunmaktayız.

Biz tüm şubelerimizde ağır nakliye ve vinç işletmeciliği yapıyoruz ve Dünya'nın her yerinde Türkiye'de verdiğimiz hizmetin aynısını vermekteyiz. Şirketimiz mobil vinç, kule vinç, hi-up vinç ağır nakliye ve forklift hizmetlerinde uzman ve deneyimli bir şirkettir. Şirketimiz inşaat sektörü, liman hizmetleri, baraj, çimento fabrikaları gibi birçok sektörde hizmet vermektedir. Şirketimiz 300 araç parkı ve 200 personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.

Antalya'da 10.000 metrekare açık sahamızda konteyner ve mermer gibi birçok malzemeyi depolama yapmaktayız. Şirketimize 2,5 tondan 120 tona kadar Hi-up Vinç, 15 tondan 1000 tona kadar Mobil Vinç, 2 tondan 15 tona kadar Forklift, 4 Tondan 16 tona kadar Kule Vinç, 100 tona kadar ağır nakliye araçları bulunmaktadır. Ayrıca liman içinde konteyner ve lashing işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca 2012 yılında Antalya'da BABA-SAEZ markası olarak kule vinç imalatına da başladık. Firmamızdan kiralama veya satın alma yoluyla temin ettiğiniz iş makineleri için yurt içinde ve yurt dışında sağladığımız hızlı servis hizmetimizle işinizdeki gecikmeyi minimuma indirmek tek hedefimiz.